Gamehighed
Nagrania z seminarium Nagrania z seminarium

Nagrania z seminarium "Uczelnie a branża gier"

[PL] Udostępniamy nagrania z seminarium "Uczelnie a branża gier: kształcenie i współpraca". Cztery nagrania, cztery panele tematyczne. Każdy to prezentacja wyników projektu GAMEHIGHED (Michał Mochocki, UKW) i rozmowa z zaproszonymi panelistami.

Panel 1 - licencjacko-szkolny. Paneliści: Ewa Maria Szczepanowska (Warszawska Szkoła Filmowa), Tomasz Kaczmarek (London College of Communication), Marek Golonka (Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości). Moderator: Krzysztof Chmielewski (UKW).

Panel 2 - magistersko-doktorski
. Paneliści: Tomasz Z. Majkowski (Uniwersytet Jagielloński), Krzysztof M. Maj (Akademia Górniczo-Hutnicza), Rafał Szrajber (Politechnika Łódzka / ASP w Łodzi). Moderator: Jakub Majewski (UKW).

Panel 3 - gamejamowy
. Paneliści: Tomasz Kaczmarek (London College of Communication / koordynator Global Game Jam na terenie UK), Ewa Maria Szczepanowska (Warszawska Szkoła Filmowa), Filip Kucharski (Divine Blacksmith), Rafał Szrajber (Politechnika Łódzka / ASP w Łodzi). Moderator: Paweł Schreiber (UKW).

Panel 4 - współpracowy
. Paneliści: Jakub Marszałkowski (Game Industry Conference / Politechnika Poznańska / Fundacja Indie Games Polska), Wacław Kulczykowski (Uniwersytet Gdański), Piotr Milewski (Klabater / Sirius Game Studio). Moderator: Michał Mochocki (UKW).

Byli z nami przedstawiciele uczelni, firm i organizacji: Warszawska Szkoła Filmowa, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Łódzka, Politechnika Poznańska, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, London College of Communication, American College of the Middle East, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Wyższa Szkoła Gospodarki, Collegium Da Vinci, Uniwersytet Adama Mickiewicza, Game Industry Conference, Fundacja Indie Games Polska, Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu, Muzeum Historii Ubioru, Divine Blacksmith, All in! Games, RemiVision, Kubold, Akademia Gier, Pracownia Gier Szkoleniowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Do następnej okazji!

A przy dzisiejszej okazji polecamy świeżą paczkę edu-zasobów: GAMEHIGHED Resource Pack 2.